V-Ray for Cinema4d

   

 

V-Ray for Cinema4dLAUBlab KG.  firması tarafından geliştirilmektedir. V-Ray görselleştirme araçlarının entegrasyonunu  Cinema4d  kullanıcıları için sağlayan Choas Group' tan bağımsız, farklı bir firmadır. Ürünle ilgili satış ve destek sorumluluğu  LAUBlab KG.  firması ve bayileri üzerinden gerçekleştirilmektedir.

 

 → Ürüne Genel Bakış

V-Ray,  görselleştirme araçlarının sunduğu imkanlar sayesinde sektörde tüm kullanıcı kitlesi tarafından bir standart oluşturmuştur.  V-Ray for Cinema4d  tüm bu başarılı çözümleri Cinema4d kullanıcılarının hizmetine sunan çok başarılı bir render motorudur.
 

 

Görsel Kalite -  Başarılı genel ışık çözümü, doku kalitesi ve hızlı hesaplama mimarisiyle Cinema4d kullanıcı kitlesinin favori görselleştirme aracıdır.

 

 

 

Güçlü ve Hızlı AraçlarCinema4d  kitlesinin ihtiyacı olan tüm araçlar etkili ve hızlı çözümlerle kullanıma sunulmuştur. Başarılı iç ve dış mekan aydınlatma çözümleri, yüksek poligonla çalışabilme , gerçek yansıma hesapları  ve animasyon araçlarıyla bilinen en hızlı render çözümüdür.

 

 

Multi Layered BRDF Doku Çözümü -  Ulaşılması zor dokuların, yapısındaki birden fazla katman desteği sayesinde kontrollü olarak çözülmesini sağlar. Etkili ve en çok tercih edilen doku çözümüdür.

 

 

 

Cinema4d Entegrasyonu - Tüm entegrasyon 12 yıllık Cinema4d kullanıcı tecrübesiyle gerçekleşmiştir. Cinema4d kullanıcı alışkanlıkları ve ihtiyaçları her zaman önde tutulmuştur.

 

 

 

Hazır Ayarlar - Alternatif çözümler için üretilmiş hazır ayarlar farklı kalibrasyon gereken sahnelerinizde iş akışınızı hızlandırmak için  tasarlanmıştır.

 

 

 

Sınırsız Network Render Lisansı - Sahip olduğunuz lisans sayesinde sınırsız sayıdaki bilgisayarı render işlemlerine ek lisans masrafı olmadan devreye alabilirsiniz.

 

 

 

→ Sistem Gereksinimleri

Donanım ve İşletim Sistemi :  Cinema4d' nin ihtiyaç duyduğu  minimum donanım ve işletim sistemini   gerektirmektedir.

→ Desteklenen Platformlar

Cinema4D (v12, v13, v14,v15)

 

 

Bu sitenin telif hakları Labirent Bilgisayar Yaz. Don. Eğt. Hzm. Tic. Ltd. Şti.’ne aittir.
V-Ray, Chaos Group’ un  tescilli markasıdır.
Diğer tüm marka isimleri, ürün isimleri veya tescilli markalar, kendi sahiplerine aittir.


© 2012 Vray Render Türkiye Resmi Satış Sitesi vray 3dMax All rights reserved.